Zdrowie

Zima versus lato – ciepłe ciuchy oraz subtelne letnie suknie

Jeśli chodzi o ciuchy najmniejsze pole popisu ma się w czasie zimy. W tej porze roku bardziej zwraca się na to, żeby były to ciepłe kostiumy, niż ładne. Nie oznacza to w żadnym wypadku, iż zimą jesteśmy w stanie nosić wyłącznie szpetne ubrania, wyraźnie przeciwnie. Zima to taki czas, gdzie jesteśmy najczęściej opatulenie w wełniane swetry, ale one również są w stanie mieć swój urok.

Wybitnie kultowe są swetry w rozmiarach XXL, jakie pasują nawet na niesłychanie szczupłe osoby, jest to najmodniejszy trend, który sprawdza się w lodowate dni. Jeśli nie czujemy się zbyt poprawnie w tak obszernym ubraniu nadzwyczaj poprawnym rozwiązaniem jest porwanie się paskiem, jaki podkreśli nasza talię. Prócz grubych swetrów, wybitnie modne są też sukienki z grubymi golfami, jakie oddają sporo ciepła, a do tego dodatkiem mogą być grube rajstopy.

Najbardziej wartościowym odcieniem rajstop w tej porze roku jest biały, pasujący do tego co dzieje się za oknem. Lato to najpiękniejsza pora roku, podczas której jest kolorowo również na podwórku, jak i na ekspozycjach z odzieżą. Moda na lato przede wszystkim wyróżnia się kolorystyką – wypróbuj więcej na https://waikikivibe.com. Odcienie w tym sezonie to pastelowe róże, fiolety, czerwienie, błękity, zielenie itd. Najmodniejsze komplety to pomieszanie paru barw, np. pomarańczowe spodnie, różowa bluzka i czerwone buty.

Moda w czasie lata charakteryzuje się zwiewnymi sukienkami, jakie są przebojem tego sezonu, a chodzi tu konkretnie o długie zwiewne oraz kwiaciaste sukienki. Przezroczyste bluzki również oddają trendy lata, o zawsze popularnych kwiecistych wzorach. Też modne są wzory kraciaste na portkach, lub sukienkach. Lato to taki okres, gdzie nie zakładamy na siebie dużo ubrań, przez gorące dni, dlatego najmodniejsze są zwiewne rzeczy przepuszczające powietrze i nie zakrywające sporo ciała. Też znaczącym szczegółem wśród trendów na lato są lniane koszule lub też spodnie. Koszule są wydłużone oraz luźne, wyglądające na męskie z capniętymi rękawami. Tudzież spodnie także obszerne oraz subtelne.

Brak komentarzy

    Dodaj odpowiedź