Rozrywka

Z jakiej przyczyny Simsy są tak atrakcyjne? Sprawdzamy różnorodne części Simsów

Zaletą „The Sims 4” jest przede wszystkim dwu i trójwymiarowa grafika, jaka czyni grę niezmiernie ciekawą i wciągającą. Wszelkie komponowane przez graczy postacie są w takim razie trójwymiarowymi obiektami. Motyw niekończącej się gry był do tej pory użytkowany w niemnogich grach komputerowych (pomiędzy odmiennymi w grze Harvest Moon), jednakowoż żadna seria wcześniej nie zdobyła tak gigantycznej popularności. „The Sims 4” jest w takim razie pierwszą częścią serii, jaka odniosła spektakularny sukces na całym rynku gier komputerowych. Gra „The Sims 4” jest sztampową grą jednoosobową, w związku z tym każdy gracz ma okazję samodzielnie zarządzać stworzonymi przez siebie postaciami.

Niekoniecznie jednak musi to być jedna rodzina, wolno albowiem kierować życiem paru rodzin równocześnie – przetestuj the sims 4 download. Już w pierwszej części Simowie mogą nawiązywać kontakty z innymi Simami, przez co gra staje się jeszcze bardziej atrakcyjna. Sami w następstwie tego widzicie, iż grać wolno naprawdę niezwykle długo… Trzecia część „The Sims” wyróżnia się spośród pozostałych także nowymi umiejętnościami, jakie zyskały postacie. Jeszcze w pierwszej czy w drugiej części gry co poniektóre zdolności stanowiły jedną całość, pod nazwą „kreatywność” czy „inwencja”.

Teraz zostały one rozbite, mamy wobec tego umiejętność malowania, pisania czy grania na instrumentach. Na pewno jest to dość atrakcyjna zmiana, albowiem dodaje grze ekspresji, a co więcej, daną umiejętność można od tej pory podnieść poprzez praktykowanie określonej czynności. Nie sposób też nie wspomnieć o tak zwanych akcesoriach do gry, jakie towarzyszą właściwie każdej części. Wskutek tego nie mogło ich zabraknąć też w tej edycji. Trzecia część Simów to pomiędzy innymi takie dodatki, jak: „Wymarzone podróże”, „Pokolenia”, „Kariera”, „Po zmroku” i „Zwierzaki”. Pierwszym oraz zarazem jednym z najciekawszych dodatków jest dodatek „Wymarzone podróże”. Dzięki niemu komponowane przez nas postacie mają możliwość podróżowania – zwiedzania pomiędzy innymi Francji, Egiptu oraz Chin.

No Comments

    Leave a Reply