Zdrowie

Wytwarzanie wysokiej jakości opakowań z kartonu o różnym zastosowaniu

Wytwarzanie wysokiej jakości opakowań z kartonu o różnym zastosowaniu jest przedmiotem działalności firmy Waps – kart. Obszar usług firmy obejmie: kratownice kartonowe o dowolnych parametrach, wytrzymałe nadruki kartonowe fleksograficzne i kaszerowane, pudełka kartonowe, opakowania tekturowe, przekładki, wkłady oraz wypełnienia, ekspozytory, standy promocyjne a także kartony na indywidualne zamówienie. Pudełka tekturowe dostępne są w wersji: klapowej, teleskopowej, składnej, wsuwanej, klejonej oraz wykrojnikowej. Opakowania kartonowe klienci mogą zamówić w klasycznych lub w spersonalizowanych wymiarach. Ta sama zasada odnosi się do przekładek, ochraniających towar w trakcie transportu i magazynowania. Ekspozytory jakie można zamówić u podanego producenta z pewnością zwrócą wzrok.

Na podobnej zasadzie jak: standy, stojaki bądź potykacze. Z uwagi na to, że Waps – kart dysponuje dużym parkiem maszynowym, żadne zlecenie nie jest trudne dla osób w tej firmie zatrudnionych. Zleceniodawcy mogą spodziewać się, że wszystkie kartony będą stuprocentowo dopasowane do ich oczekiwań. Wystarczy udzielić informacji pracownikom firmy, co chce się spakować i można być pewnym, że zamówienie zostanie zrobione dokładnie w ten sposób, jak się tego spodziewamy. Waps – kart zaopatruje klientów indywidualnych, jak i producentów.

Trwałe kartony zapewnią najwyższą ochronę dla tych towarów, jakie będą w nich przechowywane. Ma to wyjątkowe znaczenie wówczas, gdy są to towary przewożone. Pod adresem https://waps-kart.pl/oferta/nadruki-na-kartonach można poznać właściwości konkretnych produktów.

Można także zamówić wykonane na sposób indywidualny opakowania tekturowe, o dowolnym rozmiarze i kształcie. Jeszcze przed zrealizowaniem zlecenia zleceniodawca będzie mógł sprawdzić próbki testowe i wówczas gdy je zaakceptuje, zlecenie będzie dla niego zrobione. Klienci mogą zamawiać: kartony przeprowadzkowe, opakowania reklamowe, pudełka tekturowe do domu lub do biura, opakowania do transportu oraz opakowania ochraniające dla sektora przemysłowego, hurtowni lub dla branży e – commerce. W pudłach można transportować sporo produktów: od sprzętu agd przez produkty spożywcze aż po delikatne rzeczy wykonane ze szkła.

No Comments

    Leave a Reply