Biznes & Finanse

Wyspecjalizowane biuro księgowe w Katowicach

Szanowana kancelaria biegłych rewidentów prosperująca na obszarze Katowic założona przez Karolinę i Łukasza Bieleckich od podstaw obecnie pozostaje liderem w swojej dziedzinie. Dyplomowani księgowi oferują świadczenia księgowe, podatkowe a także poradnictwo od siedmiu lat. Od tego także czasu mają spore zaufanie pośród klientów. Karolina Bielecka jest certyfikowaną główną księgową. W firmie rozporządza teamem księgowości. Łukasz Bielecki jest z kolei szefem zarządu, z wykształcenia jest doktorem nauk społecznych i jest również biegłym rewidentem. Posiada licencję Ministerstwa Finansów na prowadzenie ksiąg rachunkowych. Łukasz Bielecki czuwa nad działem audytu i innych świadczeń, równocześnie nadzorując poczynania w dziale księgowości. Prezentowana kancelaria biegłych rewidentów zobligowana jest do zachowania wielostopniowego systemu kontroli jakości. Pracownicy przy wszystkich realizacjach działają zgodnie z regułami KEZK IFAC. Obejmuje profesjonalne postępowania, zachowanie tajemnicy poufności, stosowną staranność, zawodowe kompetencje, neutralność oraz uczciwość.

Świadczenia księgowe zawsze bazują na jak najlepszych opcjach oraz na wysokiej jakości. Nadzór oraz pozostałe świadczenia dopasowane są do oczekiwań klientów, a także równocześnie do bieżących przepisów prawnych. W wypadku jakichkolwiek pytań zainteresowany współpracą ma okazję wysłać formularz zgłoszeniowy, znajdujący się pod domeną i na pewno w krótkim czasie skontaktuje się z nim pracownik z firmy. Po ustaleniu elementów relacji można będzie zająć się współpracą. Propozycja jest kompleksowa i obejmuje szeroką paletę usług nadzorczych, księgowych i doradczych. Wystosowana jest na równi do większych spółek jakie można znaleźć na giełdzie, jak i do małych przedsiębiorstw.

Zainteresowani mają możliwość zdecydować się chociażby na: poprowadzenie ksiąg rachunkowych, nadzór zewnętrzny projektów finansowych ze środków Unii Europejskiej, czy poradnictwo w zakresie rachunkowości oraz podatków. Doświadczeni specjaliści wykonują również szczegółowe ekspertyzy oraz wykonują raporty ekonomiczno – finansowe.
Więcej na http://www.click2edu.pl/

No Comments

    Leave a Reply