Biznes & Finanse

Wieloaspektowa opieka prywatnie dobranego księgowego w przedsiębiorstwie

Kompleksowa opieka prywatnie dobranego specjalisty od księgowości w przedsiębiorstwie jest umożliwiona po nawiązaniu współpracy z biurem rachunkowym Irys. Wtedy kwestie podatków, rozliczeń i rachunkowości są odpowiednio rozwiązywane. Usługi oferowane są dla każdego rodzaju działalności, a księgowi podejmują pełną odpowiedzialność za sprawy kontrahentów, jakimi się zajmują. Księgowa Żyrardów reprezentuje przedsiębiorców w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych a także w US. Szczególnie jest to znaczące wówczas, gdy klient miał już problemy z wyżej podanymi instytucjami. To pozwala zaoszczędzić gotówkę jak i negatywnie nie oddziałuje na dobre imię firmy. Na dodatek, nie ma potrzeby się przejmować o konsekwencje ze strony prawa. Indywidualny księgowy to zapewnienie maksymalnej satysfakcji klientów.

Pośredniczenie w sprawach przedsiębiorców jest dla nich bardzo znaczące, gdyż wiedzą, że pozostają pod skrzydłami wykwalifikowanych ekspertów. Usługa nakierowana jest głównie odnośnie: jednoosobowych działalności gospodarczych, spółek komandytowych, spółek akcyjnych, korporacji mniejszych oraz większych. Kiedy kontrahent biznesowy może wybrać między przeróżnymi formami rozliczeń, to otrzyma zapewnienie, że eksperci z biura rachunkowego Irys zawsze zaprezentują swoją rekomendację, podpierając ją merytorycznymi argumentami, dopasowanymi do określonej działalności.

Przedsiębiorcy, jacy dotychczasowo zdecydowali się na nawiązanie współpracy z firmą są usatysfakcjonowani. Do głównych świadczeń, z jakich korzystają klienci zaliczają się: poprowadzenie ksiąg handlowych, obsługa kadr i finansów, poprowadzenie rozliczeń rocznych, poprowadzenie ksiąg wpływów i wydatków, prowadzenie ksiąg podatkowych i rozliczeń podatkowych, opracowywanie oraz przesyłanie oświadczeń do ZUS, sporządzanie i wysyłanie oświadczeń do Urzędu Skarbowego. Szczególnie obsługa kadr i płac jest na imponującym poziomie. Dlatego Irys uchodzi za profesjonalne biuro rachunkowe na terenie województwa mazowieckiego.

No Comments

    Leave a Reply