Zdrowie

Szczoteczka w łazience oraz podróży – warto ją posiadać

W wielu przypadkach jest rozpatrywana jak następny kosztowny gadżet. Mowa o szczoteczce elektrycznej. Rodacy pod tym względem są tradycjonalistami i obstają przy szczoteczkach manualnych. Być może powodem jest to, że szczoteczki elektryczne na nasze półki sklepowe trafiły nadzwyczaj późno w porównaniu z innymi krajami europejskimi. Faktem jest niemniej jednak, iż używanie szczoteczki elektrycznej intensyfikuje nie tylko wygodę mycia zębów, między innymi przez skrócenie czasu pomocnego do ich wyszczotkowania. Używanie szczoteczek elektrycznych natęża w głównej mierze skuteczność mycia zębów. W rezultacie mamy poprawniej wyczyszczone oraz chronione przed próchnicą zęby. W dodatku producenci szczoteczek elektrycznych nie śpią oraz wciąż udoskonalają swój towar. Nasza idealna szczoteczka ma prawo mierzyć czas mycia zębów.

Niektóre nadają sygnał dźwiękowy po każdych trzydziestu sekundach mycia. Jeśli mamy wrażliwe zęby i dziąsła, to przed zanadto mocnym oraz intensywnym szczotkowaniem uchowa nas szczoteczka z czujnikiem siły. Działa ona tak, iż sygnały pulsacyjne ustąpią, gdy szczoteczka jest zanadto mocno dociskana do powierzchni zęba. To kłamstwo, iż szczoteczka elektryczna absorbuje więcej miejsca aniżeli standardowa i nie nadaje się na wyjazdy służbowe lub ewentualnie urlopowe. W tej chwili osiągalne modele pozwalają nam zadbać o zęby także poza domem, co ujawnia https://oclean.pl. Na rynku można zakupić szczoteczki, które mogą pracować bez doładowania nawet godzinę.

Wystarcza nam to na blisko dwutygodniowy wyjazd, przy założeniu, iż będziemy szczotkować dwa razy na dzień po dwie minuty. Tak w następstwie tego wystarczy, iż zabierzemy ze sobą w podróż tylko trzon szczoteczki, bez tak nazywanej bazy. Szczoteczki elektroniczne najczęściej mają wmontowane na stałe akumulatory. Ich ładowanie odbywa się za pomocą indukcji elektromagnetycznej. Tak w takim razie taka szczoteczka jest inwestycją na długie lata. Co poniektóre szczoteczki mają także wbudowaną diodę informującą o stopniu naładowania ogniw. Dlatego jeśli wielokrotnie wyjeżdżamy, to przed kupnem szczoteczki, weźmy pod uwagę jak długo artykuł wytrzyma bez ładowania. Należy nie zapominać, iż po kompletnym wyczerpaniu akumulatorów szczoteczka elektronowa ładuje się nawet do kilkunastu godzin.

No Comments

    Leave a Reply