Moda & Uroda

Pytania dotyczące wywijania rzęs i brwi

Podkręcanie rzęs to nieinwazyjny proces podkręcania, podnoszenia i zagęszczania naturalnych rzęs. W przypadku brwi laminacja nadaje im kształt i utrwala je w pożądanym kształcie. Stosowane produkty mają na celu nie tylko zapewnienie takich rezultatów, ale także odżywienie i stymulację wzrostu rzęs i brwi w miarę upływu czasu. Więcej szczegółów można znaleźć, czytając mój poprzedni artykuł tutaj. dobra i polecana odżywka do rzęs

Czy ta procedura jest dla mnie odpowiednia?

Jeśli:

  1. podoba ci się naturalny wygląd
  2. każdego ranka nudzisz się podkręcając rzęsy pęsetą i pielęgnując brwi co najmniej 3 produktami
  3. nigdy nie miałabyś cierpliwości, aby leżeć przez co najmniej 2 i pół godziny na zabieg przedłużania rzęs
  4. miałaś przedłużane rzęsy, a teraz twoje naturalne rzęsy są uszkodzone
  5. chcesz wyglądać, jakbyś miała tusz na rzęsach przez cały czas

Wtedy wałkowanie rzęs i brwi jest dla Ciebie idealne.

Jak długo trwa zabieg? Każdy pojedynczy zabieg trwa około jednej godziny. Ale wykonywane razem, równolegle, zajmują około 1:15-1:30 h. Uwaga: jeśli przyjdziesz na wizytę z nałożonym makijażem, całkowity czas zostanie wydłużony o około 15 minut.

Jak zmienia się mój rytuał pielęgnacyjny po laminowaniu? W żadnym wypadku! Przez pierwsze 24 godziny po laminowaniu nie należy dotykać laminowanego obszaru żadnymi płynnymi substancjami, ani nie stosować makijażu. Jednak po upływie tych 24 godzin będziesz mogła jak zwykle nakładać makijaż, stosować ulubione serum i kremy, tak jak dotychczas.

Jedyna zmiana będzie polegała na tym, że nie będziesz mogła używać tuszu do rzęs, ponieważ bez niego Twoje rzęsy będą wyglądały bajecznie. A Twoje rzęsy pozostaną w pożądanym kształcie.

Czy zabieg jest bolesny? NIE! Nic nie boli, nic nie kłuje. Zabieg jest relaksujący i zdarzało mi się, że klienci zasypiali na łóżku kosmetycznym. Jak często trzeba powtarzać zabieg? Nie wcześniej niż za 3 tygodnie! Zabieg należy powtarzać średnio raz na 3-4 tygodnie.

Co się stanie, jeśli spóźnię się na powtórkę? Twoje rzęsy i brwi powoli, powoli powrócą do kształtu sprzed zastosowania rolki. Nie są one uszkodzone ani zniszczone.

Czy uszkodzi moje rzęsy lub brwi? NIE! Wręcz przeciwnie, rzęsy staną się grubsze i bogatsze, a brwi pełniejsze. Stosowane produkty odżywiają włosy i witaminizują je. Czy występują jakieś działania niepożądane lub reakcje alergiczne? Jedynym efektem ubocznym jest to, że będziesz wyglądać wspaniale, a wszyscy znajomi będą pytać, skąd masz ten wspaniały tusz do rzęs, który sprawia, że Twoje rzęsy wręcz WOW.

Jeśli chodzi o reakcje alergiczne, obserwowano je bardzo rzadko, jedynie u osób uczulonych również na farbę do włosów. Produktem, który może powodować tę alergię, jest pigment zawarty w farbie do rzęs i brwi. Jeśli więc wiesz, że masz alergię na farbę do włosów, poinformuj o tym swojego stylistę, a on wykona laminowanie.

Zabieg ten nie jest zalecany dla osób, które cierpią na schorzenia oczu lub przeszły niedawno operację oczu. Czy jest coś, co należy przygotować przed zabiegiem? Przygotuj się na to, że będziesz wyglądać BABULOUS! Zalecam jedynie, aby na spotkanie przyjść bez błogosławieństwa, aby zaoszczędzić czas.

Laminowanie genów nie jest taką nową procedurą, ale w naszym kraju jest dość nieznana, a kobiety wykazują znacznie większą preferencję do przedłużania genów. Ale co zrobić z tą kategorią, która chce jak najbardziej naturalnych, ale widocznych rezultatów ? Uciekamy się do zabiegu LAMINACJI, LIFTINGU I BOTOXU NA OCZU , aby mieć bajeczne rzęsy, bez pomocy maskary czy sztucznych rzęs/przedłużeń. Pomyśl o tym jako o rodzaju półtrwałego tuszu do rzęs.

Co to dokładnie jest?

Jest to nieinwazyjna technika podkręcania, liftingu, zagęszczania, farbowania i odżywiania naturalnych rzęs. Jest to zabieg 2 w 1, będący metodą upiększania, ale i leczenia, a efekt utrzymuje się do 6 tygodni. Prekursorem laminowania jest dobrze znana trwała ondulacja na rzęsy, ale ta ostatnia jest z pewnością o wiele korzystniejsza dla Twoich rzęs.

Dla kogo to jest?

Laminowanie rzęs jest odpowiednie dla wszystkich, którzy stawiają na naturalność, dla tych, którzy mają krótkie i jasne rzęsy, tych z prostymi rzęsami. To najlepsza alternatywa dla osób, które nie stosują tuszu do rzęs lub u których wystąpiła alergia na tusz do rzęs. Kolejną kategorią są ci, którzy chcą odpocząć od przedłużania i potrzebują regeneracji. Po laminowaniu rzęsy stają się dłuższe i grubsze.

Po zabiegu rzęsy nie wymagają kolejnego rytuału pielęgnacyjnego . Można je przerabiać i zdejmować bez żadnych ograniczeń. Możemy pływać w morzu (słona woda) i używać dowolnego środka czyszczącego. Zaraz po zabiegu rzęsy będą wyglądały jak sklejone, ale już następnego dnia, kiedy można je rozczesać/nałożyć tusz do rzęs (jeśli poczujesz taką potrzebę), będą wyglądać nieskazitelnie.

Brak komentarzy

    Dodaj odpowiedź