Zdrowie

Projektowanie dwuwymiarowe i 3D jakie umożliwia dokładne cięcie dekoracyjne w metalu

Projektowanie 2D i 3D jakie umożliwia dokładne cięcie dekoracyjne w metalu realizuje firma Lepsod. Doświadczeni inżynierowie realizują to w nowoczesnym programie SolidWorks, zabiegając o zachowanie dokładności przy wszystkich elementach. Z tego powodu zleceniodawcy mogą zlecić również bardzo rozbudowane zamówienia. Szkice wybranych detali, przekazane przez klientów przenoszone są w przestrzeń trójwymiarową w jednym z systemów projektowania wspomaganego komputerowo razem z kompletną wizualizacją.

W następnej kolejności wszystko zostaje przerysowane do dokumentacji papierowej albo elektronicznej, w zależności od oczekiwań klienta. Laser Częstochowa wykorzystywany do dalszej pracy, czyli do cięcia dekoracyjnego w metalu jest maszyną sprawną, co umożliwia wykonane o czasie zrealizowanie zlecenia. Szczególnie że cięcie laserowe ma zbliżone parametry jak klasyczna obróbka mechaniczna.

Jest natomiast bardziej dokładne i wyróżnia się seryjnością pociętych elementów wraz z opcją zrobienia użytku z seryjnej produkcji podzespołów jakie mają nieregularne kształty. Cięcie o przeznaczeniu dekoracyjnym znajduje zastosowanie przykładowo w dekoracjach ogrodowych albo w wystroju wnętrz. Bez problemu można na przykład dowolne części dopasować do stylu loft, industrialnego albo minimalistycznego. Wysokiej jakości dekoracje zrobione z metalu wywołają bardzo dobre wrażenie. Gładkie linie, wysoka jakość obróbki, jak i eleganckie kształty – to motywuje zleceniodawców do złożenia zlecenia bezpośrednio w firmie Lepsod. Cięcie w trybie trójwymiarowym sprzyja realizacji kreatywnych pomysłów.

Można z jego pomocą utworzyć zarówno pojedyncze części, jak i większe konstrukcje. Stoły, krzesła, wieszaki lub lampy to jedynie niektóre z elementów jakie można zlecić do wykonania. To doskonała alternatywa dla masowej produkcji. Cięcie laserem sprawdzi się także we wzornictwie ogrodowym. Szczególnie że można ciąć nawet wyjątkowo pogrubione elementy. Ergonomiczna technika daje spektakularne efekty. Meble ogrodowe, dekoracje ogrodowe lub podzespoły konstrukcyjne balkonu lub tarasu wyglądają bardzo dobrze.

Brak komentarzy

    Dodaj odpowiedź