Inne

Prestiżowa imitacja naturalnych kamieni

Kolekcja Sant Agostino to ekskluzywna imitacja naturalnych kamieni. Ceramica Sant Agostino to pochodząca z Włoch firma, która własną pozycję w zagranicznym przemyśle ceramiki tworzy od więcej niż 50 lat. Konkretne produkty, podpisane jako Sant Agostino są połączeniem włoskiego rzemiosła, tradycji a także innowacyjności. W familijnej manufakturze ogromną wagę przykłada się do wysokiej jakości tworzonych płyt. Jeżeli natomiast chodzi o nowoczesność, to świetnym przykładem jest na to projekt Supernatural.

Pozwoliło to Włochom stworzyć płytki, które idealnie imitują piękno i bogactwo przyrody. Nie jest dziwne, że wyroby takie są międzynarodowymi wyznacznikami trendu. Dużą popularnością cieszy się na przykład kolekcja Blendart, imitująca drewno z efektem postarzania. Wszystkie wyroby z włoskiej kolekcji można zakupić w sklepie internetowym Sekret Elegancji.

W tej Galerii Włoskich Płytek udostępnione wyroby są nad wyraz dokładnie scharakteryzowane, a także dodawane są do nich grafiki. Dlatego żaden zamawiający nie ma wątpliwości a propos tego, na co powinien się decydować.
W dodatku, kiedy ktokolwiek ma jakiekolwiek pytania, to może o wszystko zapytać ekspedientów ze sklepu, którzy doskonale znają się na dobraniu płytek do określonych pokoi.

W sklepie umieszczone są wszystkie kolekcje od wskazanego wytwórcy. Płytki mają zastosowanie ścienne albo podłogowe. Mają również różne rozmiary, dzięki czemu każdy może je dopasować do swoich oczekiwań oraz do wykorzystania, jakie dla nich przewiduje. Okres oczekiwania na zamówienie to czternaście dni.

Płytki można dobierać pod względem: wymiarów, wysokości, szerokości, typu, kształtu, efektu, wybarwienia a także grubości. Poza płytkami na ściany oraz podłogowymi dostępne są też: wielkoformatowe, gresy oraz do łazienek. Kupujący mogą wybrać wśród modeli kwadratowych a także prostokątnych. Imitacja naturalnych kamieni sprawdzi się idealnie w pomieszczeniach modernistycznych albo zainspirowanych industrializmem. Jeżeli ktoś myśli o tym, by mieć w mieszkaniu niebanalne pomieszczenia, to powinien decydować się na taki zakup.

Brak komentarzy

    Dodaj odpowiedź