Inne

Portal zapoznawczy dla osób szukających drugiej połówki o tym samym wyznaniu

Singlowanie.pl to serwis randkowy dla osób szukających kogoś o takim samym światopoglądzie religijnym. Wolni chrześcijanie, w przedziale wiekowym od osiemnastu do pięćdziesięciu lat mogą w tym środowisku znaleźć własne drugie połówki. I pomimo, że katolicki portal randkowy nie ma dużego doświadczenia to zebrał prawie 14 tysięcy osób. Serwis randkowy singlowanie.pl jest dobrym miejscem dla osób, które są niezbyt śmiałe w nawiązywaniu więzi w realu. Chrześcijańskie spotkania mogą zaowocować dobrymi oraz stałymi związkami, do czego motywują pomysłodawcy.

Prościej albowiem budować relację z osobą wyznającą tę wiarę. Nie można zaprzeczyć, że takie same pojmowane wartości zbliżają do siebie. I mimo że nie brak osób, jakie do serwisu chrześcijańskiego mogą podejść krytycznie, to są to wyłącznie wyjątki. W takim serwisie można bowiem doskonale spędzać czas, gdyż wolne osoby mają dużo innych kwestii do obgadania.

Wystarczy się zapisać i odnaleźć kogoś o zbliżonym charakterze. Portal wyróżnia dwa poziomy uczestnictwa. W ich obrębie realizowane są funkcje takie jak: możliwość poszukiwania innych singli, opcja zobaczenia ich kont, opcja wysyłania wiadomości, opcja dodania do swoich zasobów pozostałych użytkowników, możliwość podglądania użytkowników zaglądających na konto własne, opcja zobaczenia tego, czy ktoś jest w danej chwili na serwisie, bądź jest nieobecny. Drugi poziom jest bogatszy o: opcję uczestniczenia w społeczności singli wyznających wartości chrześcijańskie, opcję uczestniczenia na blogu jak i opcję uczestnictwa na forum. Najważniejszym zadaniem jakie ma do spełnienia serwis singlowanie.pl jest możliwość umówienia się na spotkanie damsko – męskie z chrześcijanami. Ten chrześcijański portal randkowy to okazja dla osób nieśmiałych. Nad wyraz często po przełamaniu przeszkody internetowej wychodzi na jaw, że wystarczyło być w większym stopniu otwartym. A jeśli w dodatku znajduje się kogoś o zbliżonym poglądzie na świat to ma się powody do satysfakcji.

No Comments

    Leave a Reply