Zdrowie

Portal informacyjny i z ogłoszeniami dla mieszkańców Nowego Sącza

Serwis informacyjny oraz z ogłoszeniami dla mieszkańców Nowego Sącza, czyli Portal Nowy Sącz to serwis w Internecie, jakiemu warto przyjrzeć się bliżej. Posty dodawane są systematycznie oraz odnoszą się do licznych typów wydarzeń. Ktoś, kto wpisze się do newslettera będzie jeszcze dokładniej doinformowany o tym, co ma miejsce w sądecki portal informacyjny i dużo na tym uzyska. Najczęściej odwiedzanym działem jest dział aktualności. Kolejno, ochoczo odczytywane są imprezy, kulturalne oraz sportowe.

Wiele osób ogląda galerie zdjęć z konkretnych zdarzeń. W dodatku, w dziale wideo można zaznajomić się z nagraniami z przeróżnych wydarzeń kulturalnych. Spore zainteresowanie rodzi dział z anonsami. Założenie konta pozwala nie tylko na dołączanie anonsów a także umożliwia zajrzeć do własnych wcześniejszych anonsów.

Czytelnicy wymieniają się opiniami z innymi użytkownikami. Żeby zaś znaleźć ogłoszenia a propo tego, co w danym czasie nas ciekawi, wystarczy wpisać słowa kluczowe w widoczną wyszukiwarkę. Anonse dodane są w kategoriach jakimi są: branża moto, nieruchomości, praca, dom i ogród, sprzęt elektroniczny, moda, zwierzęta, artykuły dziecięce, rękodzieło, sport oraz zamiłowania, muzyka oraz edukacja, usługi oraz firmy, ślub i wesele, Nowy Sącz się dzieli – wymiana bezgotówkowa oraz oddam/szukam. Są też funkcje dodatkowe.

Możliwość przeglądania archiwaliów z wcześniejszych eventów odbywających się w Nowym Sączu jest godna uwagi dla dziennikarzy, którzy w wydaniach lokalnych chcą zapisywać to, co dzieje się w mieście w ciągu ostatnich dni. Osoby mieszkające w Nowym Sączu mogą mieć ochotę powrócić do takich wydarzeń, w których już wzięli udział, przeglądając zdjęcia i nagrania. Dodatkowo, można również pogłębiać relacje za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Instagrama albo Youtube’a. Można komentować wydarzenia w jakich wzięło się udział oraz wymienić spostrzeżeniami z innymi uczestnikami wydarzeń. Portal Nowy Sącz jest witryną rozbudowaną.

No Comments

    Leave a Reply