Moda & Uroda

Nowocześnie zaprojektowany oraz bezpieczny w stosowaniu osprzęt fryzjerski

Przedsiębiorstwo Progress oferuje nowocześnie zaprojektowany i bezpieczny w stosowaniu sprzęt fryzjerski. To przy jego zastosowaniu właściciele atelier fryzjerskich mogą proponować układanie włosów w dowolny sposób. Dzięki temu, można stworzyć sporo doskonałych fryzur, a klienci i klientki będą zadowoleni z tego, że wszystko odbywa się przy użyciu nowoczesnego i niezawodnego sprzętu. Efekt stylizacji fryzur także okaże się olśniewający. Każdy musi zainwestować w sprzęt fryzjerski imponującej wartości użytkowej, jaki od razu przełoży się na prestiż danego salonu. Do często nabywanych akcesoriów wliczają się: suszarki, lokówki, prostownice do włosów, maszynki oraz trymery. Niezastąpione sprzęty będzie można wykorzystywać przez kilka lat, zapewniając komfortową pracę wszystkim fryzjerom w danym zakładzie.

W hurtowni fryzjerskiej można zaopatrzyć się nie tylko w sprzęt dla fryzjerów, lecz także w akcesoria, jakie okazują się niezbędne do jego prosperowania. Są to: dyfuzory, uchwyty do suszarek, noże do maszynek do strzyżenia, maty jak i rękawiczki termiczne. Każdy, kto dopasuje w hurtowni Progress sprzęt fryzjerski ma szansę zakupu indywidualnie przystosowanych akcesoriów, dopasowanych do tego, jakim miejscem dysponuje fryzjerka w zakładzie.

W dodatku, osprzęt będzie można dostosować także do gabarytów fryzjerów zatrudnionych w danym zakładzie. Nowoczesny osprzęt fryzjerski dostępny jest z gwarancją producenta. Można w takim razie oczekiwać na jego doskonałe działanie przez długi czas. W przypadku, gdyby klient miał jakiekolwiek wątpliwości co do działania konkretnego sprzętu, zawsze ma okazję go wysłać do producenta.

Punkt obsługi klientów jest w tym miejscu na imponującym poziomie. Prace serwisowe przeprowadzane są sprawnie, czyli nie trzeba się martwić, że na dłużej pozostanie się bez osprzętu w salonie. Poszczególne gadżety można kupować od znanych producentów, biorąc pod uwagę parametry takie jak: funkcjonalność sprzętu, opcja wykorzystania akcesoriów dodatkowych, zastosowana powłoka płytek, typ zasilania, bądź zasięg mocy gadżetu.

No Comments

    Leave a Reply