Zdrowie

Niezawodna a także działająca w trybie całodobowym auto pomoc na terenie Szczecina

Auto – Holowanie Mateusz Dobrzański to wyspecjalizowana a także działająca w trybie całodobowym pomoc drogowa na terenie Szczecina. Ze względu na to, że pracownicy w takim miejscu bezzwłocznie odpowiadają na wszystkie zgłoszenia, auto pomoc szczecin udzielana jest od razu. Kierowcy, jacy skontaktują się telefonicznie z tą firmą mogą oczekiwać wszechstronnej obsługi oraz wspierania na trasie. Ponadto, kiedy wystąpi taka potrzeba, to otrzymają samochód zastępczy. Holowanie pojazdów każdorazowo odbywa się przy zastosowaniu dobrze działającej lawety. W siedzibie Auto – Holowanie Mateusz Dobrzański można też zlecić naprawę uszkodzonego pojazdu. Autoholowanie, autolaweta oraz pomoc drogowa działają przez całą dobę, co jest ogromnym udogodnieniem dla kierowców ze Szczecina, a także z innych miejscowości.

Najwyższy poziom świadczeń jest zapewniony, bo pracownicy firmy mają wieloletnie doświadczenie w mechanice pojazdowej. Z uwagi na posiadanie zróżnicowanych pojazdów holowniczych firma Mateusza Dobrzańskiego może świadczyć usługi wobec pojazdów osobowych, dostawczych oraz ciężarówek. Dodatkowo, pomoc drogowa dotyczy przewożenia zepsutych maszyn różnego typu. Opłaty za pomoc drogową wyznaczane są indywidualnie dla każdego zlecenia. Patrząc na to, że Auto – Holowanie Mateusz Dobrzański https://www.auto-pomoc24.pl to firma mająca najważniejsze licencje na przeprowadzane usługi, można oczekiwać bezpiecznej realizacji zamówienia.

Niezależnie od warunków jakie panują na trasie, można spodziewać się, że wszystko będzie zrobione jak należy. Kiedy kierowca zdecyduje się na naprawianie pojazdu w innej firmie, może korzystać z dużego, strzeżonego parkingu w czasie oczekiwania. W przypadku zdecydowania się na samochód zastępczy pracownicy firmy załatwią kwestii formalnych powiązanych z samochodem zastępczym, w zakresie transakcji bezgotówkowej z OC sprawcy. Klienci, którzy do tej pory skorzystali z oferty firmy są zadowoleni. Zaprezentowana działająca w trybie całodobowym pomoc drogowa na terenie Szczecina nie ma sobie równych.

1 Comment

  • Adam Tomaszewski
    ubezpieczenie floty
    1 września 2020 at 09:12

    Dwa tygodnie temu musiałam skorzystać niestety z pomocy lawety. Auto odmówiło mi posłuszeństwa w drodze powrotnej z wakacji. Dobrze, że miałam dobre ubezpieczenie na taki wypadek. Laweta przyjechała szybko i sprawnie i dostałam oczywiście auto zastępcze.

Leave a Reply