Zdrowie

Najwyższej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego

Najwyższej jakości rury, używane do ogrzewania podłogowego można zakupić w sklepie Termolit, obok innych produktów takich jak złączki, zawory, aż po rozdzielacze oraz szafki do ogrzewania podłogowego, akcesoria Tacker albo rozwijaki do rur. Tak ogromny zbiór produktów oraz niewygórowane kwoty za złączki zaciskowe, złączki pex, kształtki pex, kształtki mosiężne gwarantują zadowolenie klientów. W ofercie dostępne są rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiego producenta Sander. Ich ogromną zaletą jest pamięć kształtu, niwelująca ryzyko zgniatania lub niszczenia ułożonych pętli ogrzewania podłogowego w czasie wykonywania wylewek.

Rury Pert – Evoh – Pert wykonuje się w oparciu o rynkowe standardy i normy bezpieczeństwa, dlatego są wytrzymałe, produktywne i bezawaryjne. Wszystkie towary, jakie można znaleźć w zestawy do ogrzewania podłogowego przed przekazaniem do użytku są poddane testowaniu. Rury Pert – Evoh – Pert złożone są z 3 podkładów: EVOH, warstwy kleju i wewnętrznej warstwy z elastycznej rury.

Tego typu rury zastosowane są we wszystkich typach wodnych systemów ogrzewania podłogowego. Poza sprzedawaniem wskazanych rur i innych towarów folia do ogrzewania podłogowego TERMOLIT zajmuje się układaniem ogrzewania podłogowego. Ponadto, oferta punktu sprzedaży zawiera rury Pert – Al. – Pert, a więc rury wielowarstwowe, zrobione z wysokiej jakości tworzywa. Zastosowane w nich aluminium sprawia, że wykazują właściwości wskazane jednocześnie dla rur zrobionych z metalu, jak i takich, które zrobione są z tworzyw sztucznych. Wskazane rury można wykorzystać nie tylko w systemach ogrzewania podłogowego, lecz też w ogrzewaniu grzejnikowym. Można je w związku z tym zastosować w: systemach centralnego ogrzewania, instalacjach sprężonego powietrza, wewnętrznych systemach wodociągowych oraz w niskotemperaturowych grzejnikach. Są to rury łatwe w montażu i ekonomiczne w standardowym wykorzystaniu. Uśredniony okres ich wykorzystania przy właściwej temperaturze może wynosić nawet pięćdziesiąt lat.

To ci się powinno spodobać:

No Comments

    Leave a Reply