Dom & Ogród

Jak działa odkurzacz przemysłowy bezprzewodowy? Jakie są obszary użytkowania?

Jak działa odkurzacz przemysłowy? Jakie są obszary zastosowań? W naszych maszynach do odkurzania na mokro i sucho typu przemysłowego dostępne są opcje z jednym, dwoma i trzema silnikami próżniowymi, w zależności od potrzeb klienta.

Każdy z tych silników ma moc ssania od 1400 do 1600 W. Każdy silnik jest wyposażony w osobny przycisk uruchamiania, a w razie potrzeby można jednocześnie obsługiwać pojedyncze, podwójne lub potrójne silniki próżniowe. Ponieważ nasz odkurzacz przemysłowy zasilany jest prądem o napięciu 220 V, można go z łatwością używać w każdym środowisku, w którym dostępna jest energia elektryczna. polecane odkurzacze bezprzewodowe

22, 32, 55, 72 i 75 litrów; posiada okrągły kocioł rurowy wykonany z chromu lub tworzywa sztucznego, który zalecamy w zależności od wykorzystywanej powierzchni; można go łatwo przemieszczać dzięki wózkowi na kółkach. W kotle odkurzacza przemysłowego do pracy na mokro i sucho znajduje się 1 worek na kurz, który jest używany podczas odkurzania na sucho.

Przed rozpoczęciem procesu odsysania cieczy z urządzenia należy usunąć ściereczkę z kurzu z odkurzacza przemysłowego. W przeciwnym razie zassana ciecz nasiąknie ściereczką do kurzu, a ponieważ znajduje się ona w pobliżu silników odkurzacza, ciecz może dostać się do silników odkurzacza i uszkodzić je, a nawet spowodować ich spalenie.

Podsumowując, w przypadku stosowania odkurzaczy przemysłowych bez worków na pył należy stosować odsysanie cieczy, a w przypadku stosowania odkurzaczy przemysłowych z workami na pył – odsysanie na sucho.

Każdy klient, który będzie sprzątał pył żelazny, np. w fabrykach aluminium, powinien zdecydowanie wybrać odkurzacz z plastikowym bojlerem.

Jeśli preferowana jest zamiatarka z kotłem chromowym, wystąpi elektryczność statyczna. Ponadto, pył żelazny uszkadza kocioł chromowy zamiatarki do pracy na mokro i sucho.

Maszyny te, które znajdują zastosowanie w wielu miejscach, takich jak wszelkiego rodzaju szkoły, biura, fabryki, serwisy samochodowe, meczety, magazyny, instytucje, są również wykorzystywane przez myjnie samochodowe do zamiatania wnętrza samochodu.

W standardowym wyposażeniu naszej maszyny znajduje się wąż zamiatający o długości 2,5 m, dysze tego węża, rura zamiatająca służąca do zamiatania podłogi, odsysania wody z podłogi, dysze do odsysania pyłu i aparaty krawędziowe do zamiatania wąskich powierzchni oraz 1 worek na pył.

  1. Części zamienne do odkurzaczy przemysłowych można nabyć w naszym zakładzie produkcyjnym.
  2. Struktura naszych maszyn i urządzeń zawsze prowadzi Ciebie i Twoją firmę o jeden krok do przodu.

Jeśli zastanawiasz się nad produkcją odkurzaczy przemysłowych, ich użytkowaniem i opłatami, możesz skontaktować się z naszymi numerami kontaktowymi i odwiedzić fabrykę.

Odkurzacze bezprzewodowe

W dzisiejszych czasach, gdy zaczynamy szukać nowego odkurzacza do naszego domu, okazuje się, że istnieje wiele różnych typów odkurzaczy. Jest to korzystne, ponieważ daje nam większą różnorodność i możliwość znalezienia czegoś, co nam odpowiada. Jednocześnie jednak wybór tej, która najbardziej nam odpowiada, jest nieco bardziej skomplikowany. Jednym z wielu rodzajów odkurzaczy, z jakimi się spotykamy, są odkurzacze bezprzewodowe.

Jak sama nazwa wskazuje, ten typ odkurzacza wyróżnia się brakiem kabli. Dlatego są one zasilane z baterii wielokrotnego ładowania. Brak kabli Daje nam dużo swobody podczas poruszania się po domu. Używanie tego typu odkurzaczy. Ładowanie baterii może być jednak postrzegane przez niektórych użytkowników jako ograniczenie. Ponieważ trzeba czekać na naładowanie akumulatora, aby móc go ponownie użyć.

Poniżej przedstawiamy najlepsze modele odkurzaczy bezprzewodowych. Zamieścimy je w formie porównania, abyś mógł znaleźć odkurzacz odpowiadający Twoim potrzebom.

Następnie zostawiamy Cię samego z modelami odkurzaczy bezprzewodowych, które będą częścią tej analizy. Na początek przedstawiamy tabelę porównawczą, w której można zobaczyć ich główne cechy. W ten sposób możemy uzyskać pierwsze wyobrażenie o tych modelach.

Jaki odkurzacz bezprzewodowy kupić?

W poprzedniej tabeli omówiliśmy niektóre z cech odkurzaczy bezprzewodowych. Teraz jednak nadszedł czas, aby nieco dokładniej omówić każdy z tych modeli. W ten sposób można lepiej poznać ich funkcje i sposób działania.

Listę otwieramy odkurzaczem miotłowym, który od kilku lat cieszy się dużą popularnością. Ten model odkurzacza Rowenta jest jednym z najbardziej znanych na rynku. Jest wyposażony w akumulator o napięciu 25,2 V. Zapewnia on do 60 minut autonomii. W tym czasie możemy bez problemu posprzątać dom. Gdy akumulator jest rozładowany, można go łatwo naładować. Problem polega na tym, że pełne naładowanie trwa 8 godzin, co jest zbyt długim czasem.

Ma dużą siłę ssania i działa jak czarodziej na wszystkich rodzajach powierzchni. Nie ma więc znaczenia, jaką podłogę mamy w domu. Będzie działać bez zarzutu. Posiada również zbiornik o pojemności 0,5 litra, w którym przechowywane są zanieczyszczenia. Może się to wydawać niewielką kwotą, ale wystarczy, by móc posprzątać dom kilka razy. Po zapełnieniu można go bardzo łatwo wyjąć, opróżnić i wyczyścić w celu ponownego użycia.

Brak komentarzy

    Dodaj odpowiedź